I ftuar në emisionin “Dueli Botëror”, trajneri dhe analisti i njohur Bylbyl Sokoli ka thënë se mezi e pret ndeshjen Zvicër – Serbi.

Reklama

“Mezi po e pres ndeshjen me Zvicër-Serbi. Unë do ta përkrahi Zvicrën, ani pse kundërshtari është shumë i fortë”, tha ai.

Teksa, shtoi “kjo ndeshje do të jetë më interesantja në këtë kampionat për ne shqiptarët”.

Kjo është vetëm nata e parë e këtij emisioni, i cili do zgjasë deri në në finalen e madhe të Kupës së Botës.

Edhe në netët në vazhdim do të ketë të ftuar të ndryshëm nga bota e sportit dhe jo vetëm, të cilët në fokus kryesor do ta kenë diskutimin për Kampionatin Botëror.

Reklama