Kur një burrë që po udhëtonte për punë në një qytet bregdetar dhe nuk mund ta merrte të dashurën e tij, ai vendosi ta befasonte atë duke i sjellë plazhin në shtëpi – dhe ky veprim u prit me reagime të ndryshme.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, David, i cili jeton në Toledo, Spanjë, ishte për vizitë në Valencia për punë, por ai nuk mund ta merrte të dashurën me vete.

Duke mos dashur që ajo të humbasë ndonjë gjë, ai mbushi çantat me rërë si dhe shishet plastike me ujë oqeani para se të kthehej për në shtëpi, derisa ai dokumentoi përpjekjet e tij në një video për TikTok.

Në shtëpinë e të dashurës së tij, ai zbrazi rërën në të gjithë dyshemenë e banjës; ai gjithashtu e mbushi vaskën me ujë oqeani, para se të shpërndante petalet e trëndafilit dhe të ndizte qirinj.

Videoja është parë gati 400 mijë herë në TikTok dhe më shumë se 900 mijë herë në Twitter. Befasia e David është pritur me emocione të përziera, pasi disa gra thonë se do ta urrenin të befasoheshin në të njëjtën mënyrë. /Telegrafi/