LAJMI I FUNDIT:

Brendi italian i dyshekëve, Magniflex – për një gjumë, si me t’përkund!

Brendi italian i dyshekëve, Magniflex – për një gjumë, si me t’përkund!

Magniflex, brendi italian i dyshkëve cilësorë dhe lider në sjelljen e cilësisë, rehatisë e relaksit bazohet në katër vlera kryesore: përsosmëria në pushim, rëndësia e mirëqenies, nxitja e inovacionit dhe mbrojtja e mjedisit. Secili prej këtyre elementeve ndihmon në realizimin e një ëndrre të vetme: ofrimin e pushimit i cili jo vetëm është komod, por përmirëson cilësinë e përgjithshme të jetës.

Përfitoni nga zbritja -20% e kampanjës –  Si me t’përkund! në dyshekët Magniflex!

Si me t’përkund!

Përpos mjeshtërisë italiane e traditës në krijimin e dyshekëve cilësorë, ajo që e bënë Magniflex të veçantë janë dyshekët e rehatshëm, anatomik, termorregullues, antialergjik, antibakterial dhe me teknologjinë Stretching System, për një gjumë relaksues, të shëndetshëm dhe të qetë.

Në vitet ’60, Giuliano Magni krijoi dyshekët e tij të parë në një punëtori të vogël. Ishte fillimi i një rrugëtimi që më vonë u shndërrua në një revolucion. Në Prato, kryeqyteti botëror i pëlhurave, mjeshtëria e sofistikuar u kombinua me idetë më novatore për pushimin dhe mirëqenien.

Që atëherë, Magniflex ka ndihmuar mbi 50 milionë njerëz të flenë më mirë, falë zgjidhjeve dhe modeleve të krijuara për të përmbushur nevojat e rehatisë, relaksimit dhe shëndetit. Gjatë 60 viteve të fundit, pasioni për kërkimin dhe investimi i rëndësishëm në inovacion, në dizajn dhe në sistemet moderne të prodhimit e kanë kthyer emrin e Magniflex në sinonimin universal të rehatisë dhe mirëqenies.

Ju presim në Ciao Berto, për të parë dyshekët e brendit italian Magniflex tani me zbritje prej -20% .

Jepi vetës mundësi të flesh mirë e rehat, si me t’përkund!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Lagja Vargu i Blertë - ikonë e re urbane në Prishtinë

Lagja Vargu i Blertë - ikonë e re urbane në Prishtinë

Pozhegu Brothers
Festoni Vitin e Ri në Grand Blue Fafa Resort

Festoni Vitin e Ri në Grand Blue Fafa Resort

Fafa Resort
Bëhu kreativ, posto video në TikTok - fito voucher 300€ #VivaFresh20vite

Bëhu kreativ, posto video në TikTok - fito voucher 300€ #VivaFresh20vite

Viva Fresh Store
Kreu i bankës më të madhe të Amerikës: Qeveria duhet të shkatërrojë kriptovalutat

Kreu i bankës më të madhe të Amerikës: Qeveria duhet të shkatërrojë kriptovalutat

Botë
Deklaratat për prodhimin e rrymës, KEK reagon ndaj KEDS-it dhe KESCO-s: Po na fajësoni për përgjegjësitë e juaja

Deklaratat për prodhimin e rrymës, KEK reagon ndaj KEDS-it dhe KESCO-s: Po na fajësoni për përgjegjësitë e juaja

Ekonomi
Starbucks i bie vlera e tregut - kompania humb 11 miliardë dollarë që nga fillimi i luftës në Gaza

Starbucks i bie vlera e tregut - kompania humb 11 miliardë dollarë që nga fillimi i luftës në Gaza

Botë
Kalo në kategori