Prezantuesja e njohur shqiptare, Bora Zemani, është në pritje të fëmiut të dytë.

Bukuroshja e Supersport e cila njihet për paraqitjet e saj në disa emisione dhe mahnit me linjat e bukurinë që rrezaton, së shpejti bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

“Një motër apo një vëlla për Aborin? Nuk e dimë akoma”, ka shkruar Bora në një foto të postuar në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja është e martuar prej kohësh me DJ të njohur nga Shqipëria, DJ Vin Veli. /Telegrafi/