LAJMI I FUNDIT:

Bllokimi shkaku i coronavirusit, disa burra kapen duke luajtur bixhoz në çatinë e një ndërtese në Indi

Bllokimi shkaku i coronavirusit, disa burra kapen duke luajtur bixhoz në çatinë e një ndërtese në Indi

Një grup burrash u detyruan të largoheshin pasi një dronë i kapi ata me gjasë duke luajtur bixhoz në një çati.

Reklama

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që vijnë gjatë masave të rrepta të bllokimit në Indi, si pasojë e coronavirusit.

Siç bëhet e ditur, pamjet tregojnë ata të grumbulluar në krye të një ndërtese në zonën Odhav të Ahmedabad në Indi.

Fluturakja e vogël pastaj rri pezull mbi pozicionin e tyre, duke bërë që të gjithë burrat ta futeshin përsëri brenda ndërtesës.

Droni më pas i dërgoi një alarm në kohë reale policisë e cila thuhet se prej atëherë ka ndërmarrë veprime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Shtatë mrekullitë e botës moderne (Foto)

Shtatë mrekullitë e botës moderne (Foto)

Interesante
Kalo në kategori