LAJMI I FUNDIT:

Bixhozi

15 Artikuj

Pse kumarxhinjtë nuk mund ta lënë bixhozin

Pse kumarxhinjtë nuk mund ta lënë bixhozin

Të tjera
Aktakuzë ndaj 13 personave për organizim të skemave piramidale, bixhozit, shpëlarje të parave dhe armëmbajte

Aktakuzë ndaj 13 personave për organizim të skemave piramidale, bixhozit, shpëlarje të parave dhe armëmbajte

Drejtësi
Lëvizja Antibixhoz do t’i rikthehet protestave pas injorimit të kërkesës për miratimin e ligjit për lojërat e fatit

Lëvizja Antibixhoz do t’i rikthehet protestave pas injorimit të kërkesës për miratimin e ligjit për lojërat e fatit

Maqedonia e Veriut
Fëmijët që kalojnë mbi dy orë në ditë para televizorit, kanë më shumë gjasa të krijojnë vartësi nga bixhozi, duhani, kanabisi dhe alkooli kur të rriten

Fëmijët që kalojnë mbi dy orë në ditë para televizorit, kanë më shumë gjasa të krijojnë vartësi nga bixhozi, duhani, kanabisi dhe alkooli kur të rriten

Këshilla mjekësore
Maqedonia listohet si vendi i dytë në Evropë për nga numri i të punësuarve në biznesin e lojrave të fatit

Maqedonia listohet si vendi i dytë në Evropë për nga numri i të punësuarve në biznesin e lojrave të fatit

Maqedonia e Veriut
Shqiptarët shpenzuan 80 milionë euro në bixhoz gjatë vitit 2021

Shqiptarët shpenzuan 80 milionë euro në bixhoz gjatë vitit 2021

Shqipëri
Bixhozi i paligjshëm, 9 persona në paraburgim

Bixhozi i paligjshëm, 9 persona në paraburgim

Siguri
Bllokimi shkaku i coronavirusit, disa burra kapen duke luajtur bixhoz në çatinë e një ndërtese në Indi

Bllokimi shkaku i coronavirusit, disa burra kapen duke luajtur bixhoz në çatinë e një ndërtese në Indi

Fun Lajme
Drenas, arrestohet një person për organizim të paligjshëm të bixhozit dhe skemave piramidale

Drenas, arrestohet një person për organizim të paligjshëm të bixhozit dhe skemave piramidale

Kronika e Zezë
Ngritet aktakuzë për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit

Ngritet aktakuzë për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit

Kronika e Zezë
Qytetarët e Tetovës në mënyrë kreative do të përkujtohen mos luajnë bixhoz (Foto)

Qytetarët e Tetovës në mënyrë kreative do të përkujtohen mos luajnë bixhoz (Foto)

Maqedonia e Veriut
Konfirmon Google bie ndjeshëm kërkimi i shqiptarëve për bastet

Konfirmon Google bie ndjeshëm kërkimi i shqiptarëve për bastet

Shqipëri
Tetovë, protestë kundër bixhozit (Foto/Video)

Tetovë, protestë kundër bixhozit (Foto/Video)

Rexhep Azizi
Shqiptarët të çmendur pas bixhozit, lanë në kazino e loto 132 milionë euro

Shqiptarët të çmendur pas bixhozit, lanë në kazino e loto 132 milionë euro

Shqipëri
Rrëfimi i dy kosovarëve që humbën mijëra euro në bixhoz (Video)

Rrëfimi i dy kosovarëve që humbën mijëra euro në bixhoz (Video)

Sociale