LAJMI I FUNDIT:

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Presidenti amerikan Joe Biden, 80-vjeç, ka goditur paksa kokën në strukturën e metaltë derisa po dilte nga helikopteri me t’u kthyer në Shtëpinë e Bardhë.

Reklama

Skena e pakëndshme siç raporton Fox News, është regjistruar vetëm disa orë pasi u rrëzua në skenë gjatë ceremonisë hapëse të akademisë së forcave ajrore në Kolorado, transmeton Telegrafi.

Gazetarët që prisnin Bidenin në fushën e gjelbër të Shtëpisë së Bardhë, kanë regjistruar momentin kur presidenti amerikan godet pjesën e sipërme të strukturës së metaltë të derës derisa po dilte nga helikopteri.

Gjykuar nga pamjet, Biden duket se nuk është lënduar, megjithatë preku paksa kokën derisa po ecte në fushën e gjelbëruar.

“U futa në thesin me rërë”, u tha gazetarëve, duke iu referuar rrëzimit që sipas tij u shkaktua nga thesi me rërë që ishte në skenë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe

‘Trekëndëshi Misterioz’ i Alaskës ku thuhet se u zhdukën shumë njerëz dhe "Këmbëmadhi” endet i lirë

Interesante
Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Koleksioni më i madh në botë i pastave të dhëmbëve përfshin edhe ato me aromë uiski dhe wasabi

Interesante
Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Si në “filma horror”, reja e madhe mbulon qytetin brazilian - errësira përfshin gjithçka

Interesante
Kalo në kategori