Beyonce dukej e pabesueshme teksa mbuloi trupin e saj të zhveshur me disa bizhuteri të vendosura në mënyrë strategjike ndërsa pozonte mbi një kalë holografik në kopertinën e albumit të saj të ri.

Ndërsa më parë ajo ndau një vështrim të fshehtë të sesionit fotografik, të katër pozat më në fund u zbuluan në faqen e saj vetëm disa orë përpara publikimit të Renaissance të enjten.

Fotot treguan se ajo po kalonte nga pozimi me krahët mbi kokë, teksa arrinte diçka teksa flokët e saj bionde të gjata deri në belin i rridhnin valëzuar në shpinë.

Albumi i ardhshëm i krijueses së hiteve do të jetë i shtati që ajo ka prodhuar gjatë karrierës së saj shumë të festuar.

Reklama
Albumi i ri i Beyonce “Renaissance” rrjedh në internet dy ditë para datës zyrtare të lansimit Albumi i ri i Beyonce “Renaissance” rrjedh në internet dy ditë para datës zyrtare të lansimit

Beyonce zbuloi për herë të parë veprën artistike të uljes së saj në një kali xhami, më 30 qershor, gjë që i bëri vendosi fansat e saj në furi përpara publikimit të albumit të saj të parë solo në gjashtë vjet.

Reklama

Ajo gjithashtu shkroi një deklaratë të gjatë që u shpërnda në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën vuri në dukje se procesi i regjistrimit ishte plotësisht i këndshëm.

Beyonce befason me paraqitjen e ekzagjeruar në kopertinën e albumit të ri Beyonce befason me paraqitjen e ekzagjeruar në kopertinën e albumit të ri

“Krijimi i këtij albumi më mundësoi një vend për të ëndërruar dhe për të gjetur shpëtim gjatë një kohe të frikshme për botën. Më lejoi të ndihesha e lirë dhe aventureske në një kohë kur asgjë tjetër po lëvizte”, tha ajo.

Reklama


Beyonce shtoi: “Synimi im ishte të krijoja një vend të sigurt, një vend pa gjykim. Një vend për të qenë e lirë nga perfeksionizmi dhe mendimi i tepërt. Një vend për të bërtitur, lëshuar, ndjerë lirinë. Ishte një udhëtim i bukur eksplorimi”.

Ajo përfundoi duke shkruar: “Shpresoj që të gjeni gëzim në këtë muzikë. Shpresoj që t’ju frymëzojë të kërceni. Ha! Dhe të ndihesh po aq unike, e fortë dhe seksi sa je”.  /Telegrafi/

Reklama