LAJMI I FUNDIT:

Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Vetullat e motrave Hadid me sa duket janë zhdukur!

Gigi dhe Bella Hadid dolën në pistë në shfaqjen e Versace gjatë Javës së Modës në Milano, ku Gigi, 26 vjeçe, u shfaq e veshur me një fustan seksi të kuq prej kadifeje, me çizme lateks dhe doreza, ndërsa Bella, 25 vjeç, kishte një pamje të ngjashme, më të shkurtër me mëngë të gjata.


Motrat supermodele gjithashtu u binjakëzuan me pamjet e tyre të bukura, me penel të zi dramatik dhe vetulla të zbardhura vetëm për këtë paraqitje.

Nuk është çudi që motrat Hadid do të shfaqeshin në shfaqjen e Donatella Versace, teksa pozuan së bashku për fushatën e fundit të Versaces , madje duke u bërë nudo për një foto me temë biblike.

Bella dhe Gigi Hadid pozojnë të zhveshura për fushatën biblike të Versace
Lexo po ashtu Bella dhe Gigi Hadid pozojnë të zhveshura për fushatën biblike të Versace

Dyshja kanë qenë praktikisht të pandashme gjatë Muajit të Modës; ato të dyja ecën për Michael Kors në New York dhe Moschino, Tod’s dhe Max Mara në Milano përpara se të dilnin në pistën e Versace.

Lily James, Kylie Minogue, Julia Fox , Amelia Hamlin, Lady Eliza Spencer dhe Lady Amelia Spencer ishin të gjitha në rreshtin e parë të Versace, duke iu bashkuar yjeve si Kim Kardashian dhe Rita Ora në kryeqytetin italian të modës. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Vetëm gratë e guximshme si Heidi Klum mishërojnë stilin e veshjes kështu

Moda
Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Angelina Jolie magjepsë pas tre vitesh në tapetin e kuq, me vajzën e saj

Moda
Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja - ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetikë
Simptomat dhe jetëgjatësia e depresionit te gratë pas lindjes së fëmijës

Simptomat dhe jetëgjatësia e depresionit te gratë pas lindjes së fëmijës

Për nënat
Si ta evitoni barkun e varur pas lindjes?

Si ta evitoni barkun e varur pas lindjes?

Për nënat
Kalo në kategori