Gjendemi në periudhën më magjike të vitit, muajin e festave dhe koha e dhuratave. Ndër vite njerëzit janë lodhur nga dhuratat cliche të cilat përfundojnë të papërdorura dhe zënë hapësirë në shtëpitë tona. Kur bëjmë dhurata dëshirojmë ta bëjmë tjetrin të ndjehet special – andaj këtë vit bëni personat e zemrës të ndjehen special me dhurata unike – ndryshe nga ato të zakonshmet.

Lista e dhuratave që kemi përzgjedhur për këtë vit mund t’u dhurohen të gjithë personave pavarësisht moshave & gjinisë apo shijes se tyre, sepse të gjitha produktet përçojnë mesazhin e mirëqenies dhe shëndetit.

Për një fundvit magjik të fëmijëve tuaj, dhuroni atyre pistën magjike “Magic Tracks Crash Set” me të cilën argëtimi nuk njeh kufi. Ju do ta përfitoni lodrën me ofertën -45% zbritje.

Kur mendoni të dhuroni ngrohtësi & rehati – Warm Hug është zgjedhja e duhur. Me batanijen & jastëkun Warm Hug ditët festive do t’i shijoni më shumë. Secili nga ju do ta adhuroj – tashmë edhe në madhësinë për familje dhe me zbritjen prej -50%.

Për një fillim të mbarë e të shëndetshëm dhuroni NutriBullet Red, që është edicioni special i dizajnuar për festat e fundvitit. Me çmimin më të lirë ndonjëherë, për vetëm 59.95€.

Çizmet dimërore Walkmaxx – janë opsion i këndshëm për dhuratën tuaj të fundvitit. Personat fatlum që do ta marrin dhuratë do të shijojnë ecjen më të rehatshme që kanë përjetuar ndonjëherë.

Ne bëjmë dhurata për të tjerët por kur vie puna per veten e dëshirojmë më të mirën. Shpërbleje veten tënde këtë fundvit, me ofertën ekskluzive të dyshekëve Dormeo – dyshekëve më të mirë në treg. Siguroni vetes gjumin dhe rehatinë e përsosur për 15 vite me radhë. Me ofertën e këtij viti ju fitoni 4 dhurata FALAS ne vlerë 179.95€, setin Hero që përfshin jorgan, jastëk dhe batanije Hero.

Bëhu pjesë e momenteve magjike duke shpalosur magjinë e dhuratave KËTU ose thirr TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90 para se sasitë të shpenzohen.