LAJMI I FUNDIT:

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Ajo ka befasuar të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin e saj prekës.

Reklama

Një grua vendosi ta befasojë të dashurin e saj me dhuratën më të mirë ndonjëherë për ditëlindjen e tij – ajo thirri gjyshen e tij.

Për shkak të reagimit prekës dhe të mrekullueshëm, video u përhap masivisht në internet dhe skena i emocionoi të gjithë.

Shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Some surprises are priceless and beautiful
by u/Kelmo7 in MadeMeSmile