LAJMI I FUNDIT:

Bashkë festojmë çdo festë!

Bashkë festojmë çdo festë!

Një familje, një shoqëri dhe një shtet mund të ketë sukses atëherë kur gruas i dhurohet dashuria, besimi dhe hapësira e duhur.

Duke qenë falënderues për ekzistencën e çdo gruaje në jetët tona, ne ua urojmë të gjithë grave ditën ndërkombëtare të tyre.

Njëkohësisht shfrytëzojmë rastin t’i inkurajojmë drejt dëshiraDe dhe ëndrrave të tyre.

Prandaj Floil si brend shumë i dashur nga to, ju uron Ditën Ndërkombëtare të Gruas – 8 Marsin, duke uruar që gjithmonë të rrugëtojmë së bashku drejt suksese.

Urime Ditën Ndërkombëtare të Gruas nga vaji Floil.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Instituti GAP përmes grafike paraqet komunat në Kosovë që kanë pagën më të lartë dhe me të ulët në sektorin privat

Ekonomi
Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

Subvencione nga qeveria për pompat termike - zgjidhni ECOTEK për ngrohjen e shtëpisë tuaj

ECO TEK
Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Ekonomi
Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

Ekonomi
40% subvencion nga qeveria për çdo qytetar që kursen rrymë

40% subvencion nga qeveria për çdo qytetar që kursen rrymë

ACN Midea
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Kalo në kategori