LAJMI I FUNDIT:

Babai e ndëshkon brutalisht fëmijën që urinonte pa kontroll (Video)

Babai e ndëshkon brutalisht fëmijën që urinonte pa kontroll (Video)

Prindërit e paemëruar nga Oklahoma e Shteteve të Bashkuara, janë duke u hetuar nga policia, për shkak të sjelljeve të pazakonta me fëmijën, që po konsiderohen si abuzim.

Reklama

Videoja e postuar në një llogari në Facebook, e tregon babanë teksa i vë fëmijës salcë djegës në organet gjenitale dhe fytyrë, vetëm pse ai urinonte pa kontroll dhe nuk shkonte në tualet, transmeton Telegrafi.

“Ishte një lëng i padëmshëm që e përdorëm për ta frikësuar, ai ka qeshur vetëm pak momente pasi përfundoi filmimi. Asnjëherë nuk do ta lëndonim fëmijën tonë”, është arsyetuar nëna e vogëlushit.

Megjithëse ata kanë hedhur poshtë akuzat, duke thënë se ishte vetëm lojë, hetuesit kërkuan që fëmija të dërgohet në një qendër kujdesi, deri në një vendim tjetër.

Ekspertët mendojnë se këto metoda nuk janë të rralla, ndërsa janë shumë të dëmshme për të vegjlit, që kanë probleme me urinim dhe nuk trajtohen si duhet te profesionistët. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Votim historik në SHBA - Kevin McCarthy shkarkohet nga posti i kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve

Votim historik në SHBA - Kevin McCarthy shkarkohet nga posti i kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve

Amerika
Përdhunuan nënën ukrainase në sy të bashkëshortit, Kievi akuzon dy snajperistët rusë që nën kërcënimin e armës kryen aktin barbar

Përdhunuan nënën ukrainase në sy të bashkëshortit, Kievi akuzon dy snajperistët rusë që nën kërcënimin e armës kryen aktin barbar

Evropa
Zelenskyy: Kharkivi duhet ta mbajë të fortë frontin lindor me çdo kusht

Zelenskyy: Kharkivi duhet ta mbajë të fortë frontin lindor me çdo kusht

Evropa
BE-ja do të heq bllokadën prej 13 miliardë eurove ndaj Hungarisë shkaku i Ukrainës

BE-ja do të heq bllokadën prej 13 miliardë eurove ndaj Hungarisë shkaku i Ukrainës

Evropa
Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Evropa
Buxheti i përkohshëm amerikan nuk parasheh ndihma për Ukrainën, Biden telefon liderët botërorë

Buxheti i përkohshëm amerikan nuk parasheh ndihma për Ukrainën, Biden telefon liderët botërorë

Amerika
Kalo në kategori