LAJMI I FUNDIT:

Salca

14 Artikuj

Si të bëni toum – salcë libaneze me hudhra

Si të bëni toum – salcë libaneze me hudhra

Salca
Burri nga Karolina e Veriut thotë se ka një koleksion prej 11 mijë shisheve të salcës pikante

Burri nga Karolina e Veriut thotë se ka një koleksion prej 11 mijë shisheve të salcës pikante

Interesante
Domate të bluara pa zierje dhe pa konservues: Salcë e pandashme e pothuajse çdo tryeze!

Domate të bluara pa zierje dhe pa konservues: Salcë e pandashme e pothuajse çdo tryeze!

Salca
Salcë universale për të gjitha llojet e mishit: Receta më e mirë të cilën mund do ta keni!

Salcë universale për të gjitha llojet e mishit: Receta më e mirë të cilën mund do ta keni!

Salca
Salca më e mirë bolonjeze që keni provuar ndonjëherë

Salca më e mirë bolonjeze që keni provuar ndonjëherë

Salca
Receta e iftarit: Përgatitni pulën e pjekur në salcë mustarde

Receta e iftarit: Përgatitni pulën e pjekur në salcë mustarde

Pjata kryesore
Salca ‘guacamole‘: Shije tradicionale meksikane – e përsosur për tortila, tost, fajitas, etj.

Salca ‘guacamole‘: Shije tradicionale meksikane – e përsosur për tortila, tost, fajitas, etj.

Salca
Mjeshtëria e Gordon Ramsayt për salcë të përsosur bolonjeze: Kjo shtesë ndryshon çdo gjë!

Mjeshtëria e Gordon Ramsayt për salcë të përsosur bolonjeze: Kjo shtesë ndryshon çdo gjë!

Salca
Sipas recetës së njohur franceze: Kështu bëhet salca më e shijshme e beshamelit!

Sipas recetës së njohur franceze: Kështu bëhet salca më e shijshme e beshamelit!

Salca
Kjo është salca më e mirë: Përgatitet për pesë minuta, të gjithë e adhurojnë!

Kjo është salca më e mirë: Përgatitet për pesë minuta, të gjithë e adhurojnë!

Salca
Tentojnë të kontrabandojnë drogë në shishet e salcës, policia australiane konfiskon 400 kilogramë metafetaminë që kap vlerën e 300 milionë dollarëve

Tentojnë të kontrabandojnë drogë në shishet e salcës, policia australiane konfiskon 400 kilogramë metafetaminë që kap vlerën e 300 milionë dollarëve

Nga Bota
Shtesat e pakuptimta në sallata dhe alternativat e dobishme

Shtesat e pakuptimta në sallata dhe alternativat e dobishme

Të njohim produktet
Babai e ndëshkon brutalisht fëmijën që urinonte pa kontroll (Video)

Babai e ndëshkon brutalisht fëmijën që urinonte pa kontroll (Video)

Nga Bota
​A e keni ditur se këto ushqime dhe pije shkaktojnë ankthin?

​A e keni ditur se këto ushqime dhe pije shkaktojnë ankthin?

Të njohim produktet