LAJMI I FUNDIT:

Aventura e shtatorit në HyperActive, muaj me shumë dhurata e surpriza

Aventura e shtatorit në HyperActive, muaj me shumë dhurata e surpriza

Tash pasi që përfundoj aventura verore, radhën e ka aventura e HyperActive.

Shumë argëtim e surpriza po ndodhin brenda HyperActive, më shumë se 10 atraksione të gjitha të përshtatshme për të gjitha moshat vazhdojnë t’i nisin qytetarët drejt HyperActive në Prishtina Mall.

Karting, Escape Rooms, Bowling, Laser Tag, VR, Sakica, Pikado, Biliardo, Arcades e shumë atraksione tjera, krejt me një vend.

Shtatorit në HyperActive është muaji ku të gjitha lojërat mund ti luani me 30% deri në 50% zbritje.

-Te hënën ju pret #LaserMadness 50% lirim ne lojën Laser Tag: një lojë super atraktive për krejt adhuruesit e lojërave me armë.

-Të martën e gjeni adrenalinën në pistën më të gjatë, 2 katshe dhe Gokart elektrike me te avancuara ne botë vetëm 10€ për person në #SuperTuesday

-Të mërkurën mbledhe shoqninë e udhëtoni në kohë në dhomat e Escape Room dhe përjetoni adrenalinë e emocione të 4 botave të ndryshme; La Mision Del Profesor, Haunted Mansion, One Thousand & One Nights dhe School of Magic. #EscapeDay të merkurën e përjetoni për vetëm 35€ për ekipë/ 5 persona.

-Të enjten kthehuni mbrapa n’kohë dhe rijetoni epokën e artë të arkadave! Më shume se 80 arcades klasike dhe ato më të rejat ju presin me 50% lirim në #ArcadeMania

-E për ju që doni veç me shiju ushqime unike e me shumë shije ju presin surpriza ditën e premte për  #FrenzyFriday në barin e HyperActive si dhe 50% lirim në të gjitha lojërat brenda SportsBar: Sakica, Shuffleboard dhe Pikado. Pijet në barin e HyperActive janë gjithashtu me 50% zbritje.

E surprizat për këtë muaj nuk ndalen këtu!

HyperActive çdo lojë osht’ aventurë, e çdo aventurë kthehet në dhuratë!

Sa më shumë tiketa që grumbulloni, aq më shumë dhurata fitoni.

E shpërblimet janë : Playstation 5, Oculus Quest 2, JBL Kids Headphone,Philips Blender, Dyson Supersonic Tharrëse flokësh, Bulldog Speaker, Logitech Superlight, Go Pro 11 Mini e mbi 15,000 dhurata tjera.

Këto e shumë detaje tjera rreth HyperActive mund ti gjeni në website dhe në rrjetet e tyre sociale:

Web: https://www.hyper-active.com/

Facebook: HyperActive

Instagram: hyperactive.ks