LAJMI I FUNDIT:

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Zjarrfikësit në British Columbia, Kanada, shpëtuan një qen me emrin Lucky i cili mbeti i bllokuar në çati.

Autoritetet thanë se ekuipazhi i shpëtimit iu përgjigj një thirrjeje për një kafshë në një situatë të keqe në zonën e Oaklands dhe me të mbërritur gjetën qenin e mbërthyer në çatinë e një shtëpie.


Siç shihet në video, zjarrfikësit përdorën një lloj transportuesi të posaçëm për të arritur deri tek kafsha.

Derisa iu afruan çatisë, qeni me padurim kërceu në këtë transportues të zjarrfikësve. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Interesante
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Kalo në kategori