LAJMI I FUNDIT:

Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Një grua australiane u përball me një situatë të papritur kur një gjarpër i kishte hyrë në banjë madje kishte përfunduar në peshoren e saj.

Duke marrë parasysh këtë, ajo thirri shërbimet për ta larguar gjarprin nga peshorja, transmeton Telegrafi.

Shërbimi Barossa Reptile Service publikoi madje një video që tregonte momentin kur punonjësi i saj largoi gjarprin nga pajisja matëse e peshës.

“Ky zvarranik i vogël duhet të ketë qenë i shqetësuar për peshën e tij këtë”, thuhej në formë shakaje në postim.

Pronarja e shtëpisë supozon se gjarpri duhet të ketë hyrë brenda shtëpisë përmes një fshese që më parë mund të ketë qenë jashtë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori