LAJMI I FUNDIT:

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij
Reklama

Një burrë australian publikoi një imazh të një vrime në kopshtin e shtëpisë së tij që ka bërë mijëra njerëz të mbyllin dyert e tyre dhe të kërkojnë mbrojtje.

Vrima e thellë me diametër sa një monedhë ka bërë australianin të pyes se çfarë mund të ishte, transmeton Telegrafi.


“Gjendem në Adelaide Hill – mund të më tregojë dikush se çfarë jeton këtu?”, pyeti ai.

Pasi u shpërnda fotografia në internet, shumë thanë se vrima dukej vendbanim i dy lloji të merimangave.

ilustrim

Në trend Fun

Më shumë
Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Torta e ditëlindjes së Biden u bë një hit – dhe sigurisht nxiti edhe reagime

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

Fun
Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Nga dyqani në muze, në një lokal në SHBA shiten gjërat që humbin në aeroport

Interesante
Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Mjellma kaloi 10 minuta duke u shikuar në pasqyrë (Video)

Fun
Kalo në kategori