LAJMI I FUNDIT:

Artisti i njohur grek, sonte me koncert në Kino Armata në kryeqytet

Artisti i njohur grek,  sonte me koncert në Kino Armata në kryeqytet

Sonte, në ora 21:00h, si pjesë e projektit Gravitas, në Kino Armata të Prishtinës, mbahet koncerti i artistit grek Theodore.

Reklama

Theodore është multi-instrumentalistit, kompozitorit dhe performues i njohur nga Athina.

Koncerti është falas, ndërsa të dhënat për këtë artist mund t’i gjeni në vegëzat e postuara më poshtë:

Facebook: fb.com/Theodore.Music.Official
Youtube: youtube.com/user/TheodoreMusic7
Soundcloud: soundcloud.com/theodore-official
Instagram: instagram.com/musicoftheodore/
Vimeo: vimeo.com/musicoftheodore
Twitter: twitter.com/MusicOfTheodore