Bukuroshja Arta Nitaj është shumë e përfolur në media për jetën e saj private.

Ajo është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka qenë pre e disa mashtrimeve në rrjetet sociale, përkatësisht bisedave të montuara të një personi të panjohur, kinse ka komunikuar me bukuroshen në InstaDirect.

View this post on Instagram

🍑 Wearing @prettylittlething

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on Mar 13, 2020 at 1:29pm PDT

Arta i hodhi menjëherë poshtë pretendimet duke thënë se gjithçka ishte një montazh dhe këtë ua vërtetoi edhe ndjekësve së fundmi në Instagram.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, duke improvizuar kinse një bisedë mes saj dhe këngëtares Beyonce.

E gjitha kjo arrihet në sajë të një aplikacioni, që mundëson falsifikimin e bisedave, duke bërë të duken si të vërteta.

“Boll lezet kështu”, shkroi Nitaj në mbishkrimin e këtij improvizimi, duke ironizuar kështu me ata që montuan biseda false me llogarinë e saj në Instagram. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Real hot wife shit 2. 🌹

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on Jan 13, 2020 at 12:16pm PST