Modelja dhe njëherësh aktorja e njohur, Arta Elezaj, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estadën shqiptare.

Kjo ndodh për shkak të pozave të saj atraktive e provokuese në rrjete sociale, përfshirë edhe për jetën luksoze që bën.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfaqur tërheqëse, ndërsa ka pozuar në një vaskë me shkumë.

View this post on Instagram

🛁

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 18, 2020 at 10:20am PDT

Duke shijuar pushimet në Turqi, Arta është shfaqur e zhveshur, ndërsa në imazh shihet vetëm pjesa e pasme e saj.

Arta Elezaj me poza nga jahti luksoz, thekson linjat trupore me fustanin e bardhë Arta Elezaj me poza nga jahti luksoz, thekson linjat trupore me fustanin e bardhë

Ajo gjithashtu i ka dhënë mundësi ndjekësve të saj të shohin pamjen e mrekullueshme të bregdetit, aty ku edhe po kalon kohën e saj.

View this post on Instagram

This place …

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 14, 2020 at 3:21am PDT

Përndryshe, modelja shqiptare njihet për bukurinë dhe linjat trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë. /Telegrafi/