LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet një person në Prishtinë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Arrestohet një person në Prishtinë për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar pasi që i njëjti dyshohet se përmes rrjeteve sociale ka nxitur viktimën shtetase e huaj që t’i dërgojë fotografi dhe video me përmbajtje seksuale.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:20, në Prishtinë.

Po ashtu thuhet se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se përmes rrjeteve sociale e ka nxitur viktimën shtetase e huaj që t’i dërgojë fotografi dhe video me përmbajtje seksuale. I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama: Pavarësia e Kosovës është aprovuar nga Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë

Rama: Pavarësia e Kosovës është aprovuar nga Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë

Lajme
Cilat janë garancitë që Asociacioni nuk do të përfundojë si “Republika serbe”, Hovenier: Duhet të keni besim në SHBA-të, jemi zotuar se nuk do të lejojmë që kjo të ndodhë

Cilat janë garancitë që Asociacioni nuk do të përfundojë si “Republika serbe”, Hovenier: Duhet të keni besim në SHBA-të, jemi zotuar se nuk do të lejojmë që kjo të ndodhë

Lajme
Arrestimi i serbëve për krime lufte, BE: Jemi në kontakt me autoritetet në Prishtinë

Arrestimi i serbëve për krime lufte, BE: Jemi në kontakt me autoritetet në Prishtinë

Lajme
Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Lajme
Linjat e autobusëve të Trafikut Urban tashmë edhe në Google Maps, Rama jep detaje

Linjat e autobusëve të Trafikut Urban tashmë edhe në Google Maps, Rama jep detaje

Prishtina
Krstiq: Presioni ndaj serbëve në veri vjen drejtpërdrejt nga BIA dhe Vuçiq

Krstiq: Presioni ndaj serbëve në veri vjen drejtpërdrejt nga BIA dhe Vuçiq

Lajme
Kalo në kategori