0Shares

Deepak Malik nga Rajasthan i Indisë, dyshohet se në bashkëpunim me të dashurën e ka vrarë ish të dashurin e saj.

Derisa ajo është arrestuar, 24-vjeçari që është në arrati, e ka bërë një postim në Facebook ku provokon forcat e rendit, transmeton Telegrafi.

“Më kapni nëse mundeni. Mos provoni të ma prekni të dashurën, sepse ai që e ngacmoi u vra si qeni” ka shkruar Malik.

Derisa rasti është nën hetime, llogaria tij është  në funksion dhe mund të shihen fotografi të shumta ku ai pozon me armë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)