0Shares

Pete Davidson dhe Ariana Grande u fejuan kohë më parë dhe dyshja po zënë kryetitujt e mediave botërore.

Ashtu siç ishte raoprtuar më parë Ariana Grande u fejua vetëm dy javë pasi filloi të takohet me Pete Davidson.

Sipas TMZ, Davidson ka paguar 93 mijë dollarë për unazën interesante të fejesës të cilën ai e ka blerë muaj më parë.

Unaza prej 3.03 karat diamant ishte krijuar argjendari njujorkez, Greg Yuna, i njohur ndryshe si Mr. Flaëless. Kompletimi i unazës me të gjitha detajet mori pothuajse dy javë.

Këngëtarja ka filluar ta bart unazën më 2 qershor kur performoi, kurse e barti atë edhe në një festë të Kanye Ëest.

Dyshja festuan fejesën e tyer me një udhëtim në Disneyland.

Pete dhe Ariana u fejuan pasi u takuan për një kohë të shkurtër, me këngëtaren që ishte ndarë nga Mac Miller më herët gjatë vitit, teksa Davidson ishte ndarë nga vajza e Larry David, Cazzie. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)