Ndeshja mes Borussia Dortmund dhe Monacos është anuluar.

E gjithë kjo pasi autobusi i skuadrës gjermane ka pasur një shpërthim dhe  Marc Bartra është lënduar.

Ai është mirë, por në gjendje shoku.

Tifozët kanë mbushur stadiumin

Zyrtarët e ndeshjes vendosën që të mos zhvillohet kjo ndeshje.

Të gjitha lajmet rreth shpërthimit në afërsi të autobusit të BVB-së Të gjitha lajmet rreth shpërthimit në afërsi të autobusit të BVB-së

Ndeshja zhvillohet nesër në ora 18:45, shkruan faqja e Borussia Dortmund/Telegrafi/