Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka falënderuar të gjithë kontribuuesit për fitoren e Hekuran Dukës në Komunën e Dibrës.

“Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë. Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve.

Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë”, shkruan Ahmeti në Facebook./Telegrafi/