LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku në autostradën Shkup-Kumanovë, lëndohen disa persona

Aksident trafiku në autostradën Shkup-Kumanovë, lëndohen disa persona
Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Kumanovë mes të paktën dy veturave. Si rrjedhojë janë plagosur disa persona, por për fat të mirë asnjëri prej tyre nuk është gjendje të rëndë shëndetësore.

Reklama

Të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmën e parë mjekësore, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën për të kuptuar dinamikën e aksidentit.

Pritet që më vonë të ketë më shumë detaje për këtë aksident.

Në trend Lajme

Më shumë
Shpërthim në veri të Mitrovicës

Shpërthim në veri të Mitrovicës

Lajme
Gërvalla dënon fjalimin e Vuçiqit në OKB, kërkon reagim nga SHBA dhe BE: U shkelën zotimet e marra në Bruksel

Gërvalla dënon fjalimin e Vuçiqit në OKB, kërkon reagim nga SHBA dhe BE: U shkelën zotimet e marra në Bruksel

Lajme
Escobar: Jam i shqetësuar për mesazhet që vijnë nga Prishtina

Escobar: Jam i shqetësuar për mesazhet që vijnë nga Prishtina

Lajme
Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Mirëpriten përplasjet e Ramës me Rusinë për Ukrainën dhe Kosovën

Lajme
“Bild” jehonë fjalimit të Ramës: I vuri frenat ankesave të Rusisë para gjithë botës

“Bild” jehonë fjalimit të Ramës: I vuri frenat ankesave të Rusisë para gjithë botës

Lajme
Dita Ndërkombëtare pa Makina, mbyllet përkohësisht një rrugë dhe ndryshon qarkullimi i disa linja të autobusëve në Prishtinë

Dita Ndërkombëtare pa Makina, mbyllet përkohësisht një rrugë dhe ndryshon qarkullimi i disa linja të autobusëve në Prishtinë

Prishtina
Kalo në kategori