LAJMI I FUNDIT:

Ajra Alija në TMkids, zbulon botën e saj plot ëndrra dhe pasione

Ajra Alija në TMkids, zbulon botën e saj plot ëndrra dhe pasione

Ajra Alija është e ftuara e radhës në emisionin TMkids.

Reklama

Ajo për në shpalosi botën e saj plot ëndrra, dëshira dhe synime.

Ajra ishte një nxënëse shembullore e cila lëndë të preferuar kishte gjuhën shqipe, madje mësimdhënien e shihte si profesion për të ardhmen e saj.

Përveç përkushtimit në shkollim, Ajra kishte pasion të vishet bukur dhe këndimin, ndaj në emision ajo këndoi një këngë për nënën.

Pothuajse si të gjithë moshatarët e saj, Ajra kalonte kohë edhe në rrjete sociale, kryesisht në TikTok duke shikuar video interesante.

Ajo pëlqente edhe shëtitjet jashtë shteti, teksa top tre vendet e preferuara të saj ishin Gjermania, Egjipti dhe Dubai.

Detaje interesante nga bota e saj fëmijërore Ajra i ndau me ne, ndaj tregimin e saj të plotë mund ta ndiqni në linkun e poshtë vendosur.

Në trend Lajme

Më shumë
Tensione në Zveçan, gjatë përleshjes me protestuesit, lëndohen disa ushtarë të KFOR-it italian dhe hungarez

Tensione në Zveçan, gjatë përleshjes me protestuesit, lëndohen disa ushtarë të KFOR-it italian dhe hungarez

Lajme
Shishe, shok bomba e gurë në drejtim të ushtarëve - si filloi përleshja mes protestuesve serbë dhe pjesëtarëve të KFOR-it

Shishe, shok bomba e gurë në drejtim të ushtarëve - si filloi përleshja mes protestuesve serbë dhe pjesëtarëve të KFOR-it

Lajme
Nga përleshja e protestuesve në Zveçan lëndohen 11 pjesëtarë të KFOR-it, tre në gjendje të rëndë

Nga përleshja e protestuesve në Zveçan lëndohen 11 pjesëtarë të KFOR-it, tre në gjendje të rëndë

Lajme
​Daçiq përmend Kosovën dhe “destabilizimin e rajonit”

​Daçiq përmend Kosovën dhe “destabilizimin e rajonit”

Lajme
Refuzuan të lëshojnë rrugën për të kaluar policia, KFOR-i ndërhyn për t’i shpërndarë protestuesit e dhunshëm – raportohet për disa ushtarë të lënduar

Refuzuan të lëshojnë rrugën për të kaluar policia, KFOR-i ndërhyn për t’i shpërndarë protestuesit e dhunshëm – raportohet për disa ushtarë të lënduar

Lajme
KFOR-i shpërndan protestuesit serbë dhe liron rrugën për të kaluar veturat e policisë

KFOR-i shpërndan protestuesit serbë dhe liron rrugën për të kaluar veturat e policisë

Lajme
Kalo në kategori