Keni parë kone, gjurmë apo kukulla ruse “babushka”?

Një test i thjeshtë personaliteti do të zbulojë se si ndiheni aktualisht dhe si janë marrëdhëniet tuaja të dashurisë dhe miqësisë, transmeton Telegrafi.

Kone

Nëse keni parë më parë konet në foto, do të thotë që keni dëshirë të madhe që të takoni një person të ri. Ndiheni të vetmuar dhe dëshironi të gjeni një partner të ri ose një person që do t’ju bëjë më të mirë jetën e përditshme.

Të jesh në një lidhje tashmë do të thotë që e do shumë partnerin dhe dëshiron ta kalosh çdo moment me të.

Gjurmë

Nëse keni parë gjurmët e këpucëve në foto, kjo mund të nënkuptojë se ndiheni të pasigurt në dashurinë dhe miqësinë tuaj.

Shpesh kujtoni gjëra të këqija nga e kaluara dhe keni frikë se të dashurit tuaj nuk do t’ju pranojnë plotësisht.

Kukulla

Nëse keni parë kukulla për herë të parë, kjo mund të nënkuptojë se keni qenë goxha të tensionuar kohët e fundit.

Me siguri jeni të bezdisur nga sjellja e partnerit apo e një shoku dhe nuk doni t’ia bëni të ditur. /Telegrafi/