LAJMI I FUNDIT:

Ajo porositi një fustan përmes internetit dhe u zhgënjye: Të më kthehen paratë

Ajo porositi një fustan përmes internetit dhe u zhgënjye: Të më kthehen paratë

Porosia i rrobave në internet është gjithmonë i rrezikshëm, sepse nuk mund t’i provojmë përpara se t’i blejmë., dhe ndonjëherë rrobat që porosisim nuk na përshtaten për shkak të kësaj.

Kjo gjithashtu i ndodhi vajzës McKenzie Sanderson, e cila urdhëroi një fustan nga një dyqan në internet. Veshja që bleu nuk i bëri përshtypje aspak.

Në TikTok, ajo shpërndau një video që tregon se çfarë lloj fustani porositi dhe çfarë lloji i erdhi asaj, transmeton Telegrafi.

@mckenziesandersonand yes its in the right size, @prettylittlething i want my money back ?♬ original sound – Madeline

“Unë dua që paratë e mia të kthehen”, shkroi ajo në një përshkrim të videos, e cila është parë më shumë se shtatë milionë herë deri më tani.

Nën klip ishin më shumë se 14,000 komente të përdoruesve të TikTok.

“A po mbani një qese plehrash”?, “Unë thjesht doja ta porosisja, faleminderit për paralajmërimin”, “Ky është i njëjti problem me mua”, “Për shkak të kësaj unë nuk blej rroba në internet”, janë vetëm disa nga komentet e ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Fun
Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Interesante
Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Fun
Britaniku që shpenzoi 12 mijë funte për ta shndërruar furgonin e vjetër “në shtëpi në rrota” - nga aty do të ndjekë ndeshjet e Anglisë në Gjermani

Britaniku që shpenzoi 12 mijë funte për ta shndërruar furgonin e vjetër “në shtëpi në rrota” - nga aty do të ndjekë ndeshjet e Anglisë në Gjermani

Interesante
Ujitja

Ujitja

Kalo në kategori