LAJMI I FUNDIT:

Aeroplani bëri aterrim emergjent, shkaku i pasagjerit që lëshonte vazhdimisht gazra (Video)

Aeroplani bëri aterrim emergjent, shkaku i pasagjerit që lëshonte vazhdimisht gazra (Video)
Mandatory Credit: Photo by Aviation Images/REX/Shutterstock (9173283a) a Transavia Airlines Boeing 737-700 on final-approach Various Aircraft Stock

Aeroplani që po udhëtonte nga Dubai për në Amsterdam, ka bërë aterrim emergjent në aeroportin e Vjenës, shkaku i një udhëtari që lëshonte vazhdimisht gazra.

Reklama

Për shkak se kutërbimi ishte i padurueshëm, dy udhëtarë që kishte pranë i kërkuan të ndalonte, por ai vazhdon edhe më tutje të prishte ajrin, transmeton Telegrafi.

Nga frika se përleshja mund të zgjerohet, piloti njoftoi për uljen e paparashikuar dhe prej aeroplanit u nxorën të përfshirët në mosmarrëveshje.

Ata janë marrë në pyetje nga sigurimi i aeroportit, ndërsa i kthyen me fluturime tjera, pasi nuk kishin bërë ndonjë shkelje t dënueshme me ligj. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
104-vjeçarja amerikane mund të thyejë rekordin Guinness si parashutistja më e vjetër

104-vjeçarja amerikane mund të thyejë rekordin Guinness si parashutistja më e vjetër

Interesante
Kalo në kategori