Aktorja dhe deputetja në radhët e Vetëvendosje, Adriana Matoshi sot (e martë) ishte e pranishme në seancën e Kuvendit të Kosovës.

Gjatë paraqitjes në seancë, aktorja nga Gjilani ka befasuar me veshjen interesante me të cilën u pa në Kuvend.

Matoshi kishte kombinuar një xhaketë sportive ndërsa mbi të mbante një pallto me ngjyrë të bardhë, rozë dhe të zezë.

Foto: Adriana Matoshi/ Arbresh.info

Aktorja përshtati dukjen me një mini fund ngjyrë bezhë dhe atlete të bardha, teksa në dorë mbante në çantë të zezë.

Adriana Matoshi shkëlqen në imazhet e reja në Instagram Adriana Matoshi shkëlqen në imazhet e reja në Instagram

Ndryshe, kujtojmë që së fundmi Adriana i dha fund lidhjes me ish-të dashurin e saj, futbollistin afrikano-belg Keith Groeneveld.

Foto: Adriana Matoshi/ Arbresh.info

Ndërkohë, sa i përket aktrimit, aktualisht Adriana është e angazhuar në serialin “Sha je be tu folën”. /Telegrafi/