LAJMI I FUNDIT:

Adriana Lima fare pa grim: Manekinia ka pasur të veshura tuta për të kaluar kohë me familjen e saj

Adriana Lima fare pa grim: Manekinia ka pasur të veshura tuta për të kaluar kohë me familjen e saj

Ardiana Lima në një version krejtësisht të relaksuar

Supermanekinia Adriana Lima së fundmi është shënjestër e kritikave për dukjen e saj fizike.


Pas lindjes së tretë, ajo pati një problem me peshën e tepërt, por me kalimin e kohës edhe kritikët më të mëdhenj vënë re se manekinia dalëngadalë po kthehet në formë.

Ajo u vu sërish në shënjestër të kritikave publike kur u shfaq së fundmi në një premierë, transmeton Telegrafi.

Kritikët komentuan fytyrën e saj dhe theksuan se ajo ka shkuar shumë larg me operacionin estetik. Ata thanë se fytyra e saj ishte e fryrë, buzët e saj ishin të një forme të pazakontë dhe sytë e saj po zvogëloheshin.

Adriana është kapur pas premierës duke ecur me bashkëshortin e saj Andre Lemer me tuta dhe pa asnjë gjurmë grimi në fytyrë.

Kjo skenë ndryshoi mendimin e shumë njerëzve për faktin se Lima kishte bërë operacione plastike, ndërsa një grup mbeti me mendimin e tyre bindës. Në cilin grup bëni pjesë? /Telegrafi/