LAJMI I FUNDIT:

15 fotografi historike të udhëheqësve botërorë që tregojnë se si dukeshin, para se të bëheshin të famshëm (Foto)

15 fotografi historike të udhëheqësve botërorë që tregojnë se si dukeshin, para se të bëheshin të famshëm (Foto)

Kur mendojmë për figura të famshme si Bill Clinton, Vladimir Putin ose Margaret Thatcher, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme që janë ulur në zyrat e tyre, duke u përpjekur të formojnë hartën politike të botës.

Por shpesh harrojmë se përveç reputacionit dhe fuqisë së tyre, ata janë njerëz të zakonshëm, ashtu si pjesa tjetër prej nesh, përcjell Telegrafi.

Kjo mund të vërtetohet edhe nga foto të tyre, në të cilat ata shihen kur kanë diplomuar, luajtur lojëra në fundjavë dhe madje duke qarë, në vitet e tyre të fëmijërisë. /Telegrafi/


Vladimir Putin, 1964-1965
Hillary Clinton, 1958
Joseph Stalin, 1902
George W. Bush duke luajtur në oborrin e shtëpisë së familjes, 1953
Donald Trump në librin vjetor të Akademisë Ushtarake të Nju Jorkut, 1964
Mahatma Gandhi në moshën 21 vjeçare
Sadam Huseini, rreth vitit 1956
Fidel Castro në Nju Jork, 1955
Margaret Thatcher në moshën 13 vjeçare
Adolf Hitler si një fëmijë, 1889-1890
Nelson Mandela në moshën 19 vjeçare
Theodore Roosevelt, 1870
Bill Klinton si një fëmijë, rreth vitit 1950
Barak Obama si student në Universitetin e Harvardit, rreth vitit 1992
John F. Kennedy në moshën 10 vjeçare

Në trend Fun

Më shumë
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Fun
Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Fun
Kalo në kategori