LAJMI I FUNDIT:

10 pozitat e gjumit që mund të zbulojnë shumë për jetën e ardhshme bashkëshortore

10 pozitat e gjumit që mund të zbulojnë shumë për jetën e ardhshme bashkëshortore

Të gjitha ngjarjet në jetën tonë janë të lidhura. Një film që keni parë para se të shkoni në shtrat, për shembull, mund të ndikojë në pozicionin tuaj të gjumit.

Reklama

Dhe, besoni apo jo, pozicioni juaj i gjumit mund të zbulojë disa detaje rreth jetës tuaj të dashurisë së ardhshme.

Telegrafi më poshtë ju sjell disa pozicione në të cilat njerëzit shpesh flejnë dhe çfarë mund të zbulojnë këto pozicione të gjumit për marrëdhëniet brenda një çifti.

Kontrolloni, ndoshta disa nga figurat e ilustrimeve flejnë tamam si ju.

King Kong
Rruga e dashurisë do të jetë e gjatë dhe e vështirë. Por kur jeni bashkë nuk mund të jeni të frikësuar nga paragjykimet dhe stereotipat.

Ju e dini se fuqia e dashurisë është në anën tuaj.

Tangled
Lidhja e këso lloj qiftesh ngjan me një përrallë të mrekullueshme derisa të vijë koha për të pastruar shtëpinë. Edhe pse flokët e saj janë magjike, janë kudo!

Mr. & Mrs. Smith
Nuk jeni bashkë për shumë kohë por duket se jeni lodhur nga martesa. Dhe ndonjëherë dëshironi ta mbysni njëri-tjetrin.

Ndoshta duhet të ndryshoni diçka ne jetën tuaj? Si thoni për perdet? Ju e dini, ndoshta është vetëm faji i tyre.

Kung Fu Panda
Motoja e juaj në qift është, “Nuk ka rastësi në këtë botë”. E dini sigurt që nuk ka përbërës të fshehtë në dashuri.

Për të gjetur diçka të veçantë, vetëm duhet të shikoni më afër rreth jush.

Paranormal Activity
Do ta quanim marrëdhënien tuaj paqësore dhe të kujdesshme, por ju jeni plot me imagjinatë. Kush do të kishte menduar të vendoste një aparat fotografik në dhomë të gjumit.

Pulp Fiction
Për vëzhguesit e jashtëm, marrëdhëniet tuaja mund të duken krejtësisht të çmendura, por gjëja kryesore për t’u kujtuar është se ju e kuptoni mirë njëri-tjetrin në mënyrën tuaj të veçantë.

Aladdin
Qëkur keni qenë fëmijë, njerëzit ju kanë treguar se do të martoheshit në mënyrë mbretërore. Por ju keni rënë në dashuri me dikë të thjeshtë që ka një zemër të mirë.

Ju keni marrëdhënie të vërtetë magjike që është duke zgjatur më shumë se 1001 net dhe ato janë aq të ndritshme dhe me ngjyra si qilimi në dhomën tuaj.

a.

Fight club
Intrigë, kaos, internet, lojëra dhe punë – në mënyrë të dëshpëruar jeni duke munduar ta thyeni ciklin vicioz të jetës tuaj të mërzitshme e cila bëhet më e shkurtër çdo minutë.

Mos harroni rregullin kryesor të pagjumësisë: Mos përdorni telefonin kur nuk mund të flini.

La La Land
E gjithë jeta juaj është jazz-i.

Mos harroni faturat e papaguara nuk janë aq romantike.

Ice Age
Mungesa e sigurisë dhe besimit në të ardhmen tuaj ju ka mësuar të vlerësoni ngrohtësinë dhe kujdesin e të dashurit tuaj.

Por mos harroni të blini një batanije më shumë. /Telegrafi/