0Shares

Shumë njerëz e adhurojnë makinën italiane Lamborghini, për shkak të tingujve të mahnitshëm që lëshon kur ndizet dhe lëvizë.

Por, ka të tillë që e duan qetësinë, posaçërisht në orët e hershme të mëngjesit dhe e konsiderojnë zhurmë atë që lëshon motori i super-makinës, transmeton Telegrafi.

Më poshtë janë përmbledhur disa raste, kur kalimtarët dhe banorët janë bezdisur nga modele të ndryshme nga Lamborghini.

Derisa njëri e ka pështyrë një Aventador i cili e frikësoi kur ngriti shpejtësi, një tjetër ia ka zbrazur kafenë një modeli tjetër shkaku i nervozes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)