Një vajzë është zhdukur në Podujevë. Rastin në polici e ka raportuar babi i saj.

“Ankuesi mashkull kosovar me 13.06.2021 ka raportuar se vajza e tij, me datën 10.06.2021 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin. Është informuar edhe prokurori lidhur me rastin”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/