LAJMI I FUNDIT:

Zgjidhni këtë test dhe mësoni sa mirë e njihni të dashurën tuaj!

Zgjidhni këtë test dhe mësoni sa mirë e njihni të dashurën tuaj!

Secila lidhje ka dinamikën e vet dhe secila femër ka mënyrën e vet se si sillet me parterin e vet.

Zbuloni sa e njihni bashkëshorten tuaj dhe si është ajo ndaj jush.

A e njihni ju bashkëshorten tuaj mjaftueshëm?

Zgjidhni testin dhe mësoni…, transmeton Telegrafi.


Ka ndryshime të mëdha të humorit dhe e dalloni histerinë. Cila është arsyeja e sjelljes së tillë?

a) Dëshiron seks
b) Ka sindromën paramenstruale (SPM)
c) Është nën stres për shkak të punës.

2. Përgatitet për të shkuar në punë dhe diçka këndon me zë të ulët gjatë rrugës. Thjesht është e tillë kur…

a) Është me shoqen duke pirë kafe në vendin e punës
b) Merr lëvdata për punën e vet në kolektivin punues
c) Shkon në shoping.

3. Papritmas ka vendosur të shkojë të bëjë jogë. E bën këtë për shkak se:

a) Gjithmonë është kujdesur për trupin e vet
b) Përgatitet për pushimin vjetor
c) Ia ka mbushur mendjen ndonjë mike.

4. Ka kaluar një javë nga koha kur ju ka ngordhur qeni. Ajo do të…

a) Përpiqet t’ju ngushëllojë
b) Do të pikëllohet bashkë me ju
c) Do t’ju propozojë të gjeni një qen tjetër.

5. Kolegët e punës ju ftojnë për një pije. E lajmëroni që do të ktheheni vonë në shtëpi. Reagimi i saj kur të ktheheni…

a) Është e zënë duke biseduar me miken në telefon dhe nuk ju vëren
b) Sheh TV dhe ju përshëndet me një buzëqeshje
c) Është e hidhëruar.

6. I keni bërë surprizë për ditëlindje me një pushim. Ajo do të…

a) Qeshë, mirëpo ka pritur ndonjë dhuratë tjetër
b) Do t’ju hedhë duart rreth qafe nga lumturia
c) Do t’ju bëjë vërejtje se ajo ka mundur të gjente një vendpushim më të mirë.

Shumica përgjigjeve nën A:

Partnerja juaj më shumë i përkushtohet vetes dhe nevojave të veta se sa juve. Është e ndërgjegjshme për atë se çka ju mund t’i ofroni në këtë lidhje të përbashkët dhe dëshiron ta mbajë personalitetin e vet në këtë lidhje.

Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit
Lexo po ashtu Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Shumica e përgjigjeve nën B:

Sinqerisht ju dashuron, atë të lumtur e bëjnë gjërat e vogla, si për shembull shkuarja në shoping. Është e pavarur, mirëpo e lidhur emocionalisht me ju. Kurrë nuk do t’ju lërë të dyshoni dhe që gjithmonë do të jetë bashkë me ju.

Shumica e pyetjeve nën C:

Është pak e hutuar dhe paksa posesive, xheloze dhe nuk e kupton rëndësinë e asaj që ju keni hapësirën tuaj në këtë lidhje. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Pse duhet të vendosni një monedhë në frigorifer sa herë largoheni nga shtëpia? Njerëzit u shokuan kur e mësuan arsyen

Pse duhet të vendosni një monedhë në frigorifer sa herë largoheni nga shtëpia? Njerëzit u shokuan kur e mësuan arsyen

A e dini se...
Ekspertja ndan një truk 'si ta pastroni banjën për 60 sekonda'

Ekspertja ndan një truk 'si ta pastroni banjën për 60 sekonda'

A e dini se...
Këto janë femrat të cilat kanë seksin më të mirë dhe orgazmën të shpejtë

Këto janë femrat të cilat kanë seksin më të mirë dhe orgazmën të shpejtë

Intimitet dhe Pasion
Shteti më i lirë për të jetuar: Një biletë për transportin publik kushton 3 centë, dreka 22 centë, ndërsa qiraja mujore 60 euro

Shteti më i lirë për të jetuar: Një biletë për transportin publik kushton 3 centë, dreka 22 centë, ndërsa qiraja mujore 60 euro

Çfarë të vizitosh
Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

A e dini se...
Si mund ta përballojmë ndarjen nga një lidhje

Si mund ta përballojmë ndarjen nga një lidhje

Kalo në kategori