LAJMI I FUNDIT:

Yolanda Hadid heq dorë nga fillerët, botoksi dhe implantet

Yolanda Hadid heq dorë nga fillerët, botoksi dhe implantet

Nuk ka dyshim që Yolanda Hadid është jashtëzakonisht e bukur. Dhe e tillë ka qenë gjithnjë, mjafton të shihni fotot e vjetra që postojnë vajzat e saj njësoj të bukura, Gigi dhe Bella

Reklama

Fotot ama, s’tregojnë gjithë të vërtetën.

Përmes postimit të fundit, supermodelja shfaqet e zhveshur nga gjithë gjërat që mendonte se i duheshin për t’u dukur e bukur.

Yolanda ka hequr dorë nga botoksi, fillerët, implantet e gjoksit dhe zgjatimet e flokëve.

“Po jetoj në një trup të pacenuar nga implantet e gjoksit, fillerët, botoksi, zgjatimet e flokëve dhe gjithë gjepurat e kësaj natyre që mendoja se më duheshin për t’u dukur si imazhi i gruas seksi që më ishte mbjellë në tru.

Shëndeti është pasuri, kështu që edukohuni para se të vendosni, studiojeni mirë informacionin që keni para se të fusni lëndë të panjohura në trup.

M’u deshën shumë vite e shumë zgjedhje të gabuara para se të zbuloja se rruga drejt lirisë kalon nga bukuria e brendshme dhe nga pranimi i versionit më të mirë të vetes sime[…]

Bukuria s’ka kuptim pa shëndet.”

Pa fillerë, botoks dhe implante, Yolanda duket dhe ndihet më mirë. Kjo ka rëndësi.

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on Jan 14, 2019 at 1:12pm PST

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
Në ditëlindjen e 55-të, Donna D'Errico pozoi me kostumin ikonik të larjes

Në ditëlindjen e 55-të, Donna D'Errico pozoi me kostumin ikonik të larjes

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori