LAJMI I FUNDIT:

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?
(Foto: Instagram/donnaderrico/SplashNews)

Donna D’Errico, aktorja e serialit “Baywatch”, është fotografuar pa grim dhe kështu ka nisur një ortek komentesh në rrjetet sociale.

Reklama

Ndonëse duket krejtësisht normale, shumë e kanë kritikuar për publikimin e fotove të fotoshopuara tepër në Instagram, të cilat nuk kanë lidhje me dukjen e saj reale.

Paparacit e kanë fotografuar në Kaliforni teksa ecte me djalin e saj, Rhyan, ndërsa ishte e veshur sportive.

(Foto: Instagram/donnaderrico)

“Vërtet është ajo?”.

“Jam i habitur që paparacit e njohën edhe në rrugë”.

“Është një femër e bukur. Nuk ka nevojë vërtet ta falsifikojë veten në Instagram” – janë disa nga reagimet.


(Foto: SplashNews)

Donna së fundmi e ka festuar ditëlindjen e 55-të dhe me këtë rast është fotografuar me kostumin ikonik të kuq. Ajo ngriti bluzën në mënyrë që t’i dukej një pjesë e gjoksit.

Në ditëlindjen e 55-të, ylli i “Baywatch” pozon me kostumin ikonik të banjës
Lexo po ashtu Në ditëlindjen e 55-të, ylli i “Baywatch” pozon me kostumin ikonik të banjës

“Po postoj një fotografi seksi për ditëlindjen time, sepse thashë se do ta bëja dhe sepse kështu më pëlqen. Pse nuk do ta bëja? Argëtohuni sot. Unë me siguri do ta bëj! Ju dua të gjithëve!”, kishte shkruar ajo. /Telegrafi/

(Foto: SplashNews)

(Foto: SplashNews)

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Flokë dhe stil
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Kalo në kategori