LAJMI I FUNDIT:

Vranët dhe me shi

Vranët dhe me shi
Foto: Arkiv

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me shi.

Reklama

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10 dhe 13 gradë, ndërkaq maksimalet e ditës do të jenë 23 deri në 25 gradë.

Do të fryjë erë e lehtë dhe lokalisht e fortë nga drejtime i verilindjes dhe jugperëndimit. /Telegrafi/