LAJMI I FUNDIT:

Voziti ngadalë nëpër barë, për ta shëtitur qenin pa u lodhur (Video)

Voziti ngadalë nëpër barë, për ta shëtitur qenin pa u lodhur (Video)

Pronari i paemëruar i një qeni, ka vozitur ngadalë nëpër barin e një parku në Prenton të Anglisë, teksa qeni tij vraponte anash.

Nxjerrja e kafshës për tu shëtitur në këtë mënyrë, është kritikuar në masë të madhe, pasi ka mundur ta shtypte me veturë, transmeton Telegrafi.


“Kështu vepron për çdo ditë”, dëgjohet duke thënë dikush në sfond, ndërsa një tjetër shton se kjo gjë është e rrezikshme.

Rasti nuk pritet të mbarojë me kaq, pasi hyrja me veturë dhe ngasja në hapësirën e gjelbëruar të parkut, është veprim i dënueshëm. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ajo se çfarë propozoi ky butik kroat për nuset e ardhshme, ka bërë të gjithë të qeshin

Ajo se çfarë propozoi ky butik kroat për nuset e ardhshme, ka bërë të gjithë të qeshin

Fun
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Kalo në kategori