0Shares

Beatrice Felicia që ishte grabitur së bashku me veturën e babait të saj, është gjetur e gjallë dhe shëndosh në një pjesë periferike të Londrës.

Fëmija gjashtëvjeçar, ka qenë në ulësen e pasme të Volgswagen Passat, të cilën ia ati saj donte ta shiste, transmeton Telegrafi.

Por, në momentin që po bisedonte me blerësin e mundshëm, dikush ka hipur në makinë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Vogëlushja që e grabitën bashkë me veturë

Pas njoftimit të rastit, forcat e rendit dhe vullnetarët e shumtë kanë nisur ta kërkojnë, si dhe të shpërndajnë fotografitë e saj në rrjete sociale.

Mirëpo, pas disa orësh një banor ka njoftuar se e ka gjetur vogëlushen në lagje dhe ajo ka gjendje të mirë.

Mësohet se ata e kanë larguar nga vetura dhe nuk ka qenë synim që ta grabisin, ndërsa tashmë janë bërë disa arrestime rreth rastit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)