Camila Cabello është imazhi i ri i fushatës së parë dygjuhëshe të Victoria’s Secret në mbështetje të parfumit të saj të njohur Bombshell.

“Kam nderin të jem shtesa më e re e familjes Victoria’s Secret Bombshell dhe të jem pjesë e fushatës së parë dygjuhëshe të markës”, ka thënë këngëtarja në Instagram. “Bombshell ka të bëjë me përqafimin e asaj që je, dhe ta festosh atë çdo ditë”.

Camila ndau të dy reklamat që shkrepi për kompaninë, njëra prej të cilave është anglisht dhe spanjisht dhe tjetra e gjitha në spanjisht.

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)


Në të dyja, ajo përshkruan se çfarë do të thotë për të fjala “bombë”. Sipas këngëtares, ka të bëjë me “të zotërosh dëshirat, kënaqësitë e tua dhe të shijosh gjithçka që jeta ka për të ofruar — ato gjëra që të bëjnë të ndihesh mirë!”. Ajo gjithashtu thotë se ka “një bombë në të gjithë ne”.

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022 Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Reklama tregon një foto të adhurueshme të Cabello që shikon me besim në kamerë.

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)


Cabello gjithashtu ndau fotografitë promovuese që shkrepi për fushatën dhe ajo duket, guxojmë ta themi, si një bombë totale.

Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor” Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor”

Ajo tregoi pse personalisht i pëlqeu xhirimet, duke shtuar në një postim të veçantë, “Është e rrallë që njollat ​​e mia të diellit të kenë momentin e tyre”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)