Victoria Beckham dukej në humor të mirë të martën teksa hyri në Instagram për të promovuar produktin e ri të grimit.

48-vjeçarja dukej e bujshme teksa pozonte për një galeri fotografish dhe videosh, duke shfaqur produktin e saj të ri të faqeve të bukurisë për 30.1 milionë ndjekësit e saj.

Ylli shfaqi bukurinë e saj me një palë pizhame mëndafshi të bardha dhe jeshile dhe këmishë të ngjashme teksa pozonte në tualet.

Ajo i mbajti flokëte saj brune me një stil elegant dhe të pastër, duke lënë balluket të kornizojnë fytyrën e saj.

Victoria Beckham këmbëngul se dëshira për të qenë e dobët është jashtë mode sepse gratë tani duan figura më të plota Victoria Beckham këmbëngul se dëshira për të qenë e dobët është jashtë mode sepse gratë tani duan figura më të plota

Victoria dukej shkëlqyese ndërsa zgjodhi një gamë grimi ndërsa u dha fansave një ‘tutorial’ se si të përdornin skuqësin e saj ‘CheekyPosh’. /Telegrafi/