LAJMI I FUNDIT:

Vetura i kthehet prapa dhe nga dritarja i hyn laura e parkingut, shoferi mund ta pësonte edhe më keq

Vetura i kthehet prapa dhe nga dritarja i hyn laura e parkingut, shoferi mund ta pësonte edhe më keq

Shoferi që po dilte nga një parking në Sevastopol të Krimesë, ka shpëtuar i palënduar edhe pse pësoi një aksident të pazakontë.

Kur po dilte në rrugë, vetura i është kthyer prapa dhe nga dritarja e hapur, i hyri laura e parking, që më pas ia theu xhamin e pjesës së pasme, transmeton Telegrafi.


Derisa herën e parë arriti ta largonte shufrën horizontale, e njëjta i hyri sërish dhe këtë herë u lakua si grep dhe nuk po i hiqej. I nervozuar me këtë ndodhi, shoferi vendosi të largohej bashkë me të.

Mirëpo, hyrja e laurës ka mundur ta godiste në kokë, duke bërë që ta pësonte edhe më keq, por gjendja tij mësohet se është e mirë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Anija 1.800 metërshe që do të lundrojë vazhdimisht nëpër detet, do të jetë pesë herë më e madhe se aeroplanmbajtësja më e madhe

Botë
Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Erdogan paralajmëron Izraelin nëse ky i fundit “tenton të ndjekë anëtarët e Hamasit në Turqi”

Botë
BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

BBC: Ajo që ndodhi të dielën e kaluar ka potencialin të përshkallëzojë në mënyrë dramatike luftën midis Izraelit dhe Hamasit

Botë
Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Shtëpia e liderit të Hamasit është rrethuar nga trupat izraelite, thotë Netanyahu

Botë
Ukraina vret ish-deputetin 'tradhtar', Illya Kyva

Ukraina vret ish-deputetin 'tradhtar', Illya Kyva

Evropa
Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Paketa e re e armëve prej 175 milionë dollarësh për Ukrainën, Blinken: Një nga të fundit që aktualisht mund të sigurojmë

Evropa
Kalo në kategori