0Shares

Visar Ahmeti që ndodhej në një rrugë të fshatit Ozdrim, në afërsi të Banjës së Pejës, e ka filmuar momentin kur disa burra kthyen mbarë një veturë të rrotulluar.

Më poshtë mund të shihni momentin, kur ata veprojnë njëherësh dhe makina vendoset në hapësirë të sigurt, tarnsmeton Telegrafi.

Mësohet se në këtë aksident nuk ka të lënduar, teksa nuk bëhen të ditura dëmet e pësuara.

Në të njëjtën kohë, nuk dihet se si u rrotullua vetura, por besohet se ishte shkaku i kushteve atmosferike. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)