LAJMI I FUNDIT:

Me veshje ushtarake dhe me emblemë të UÇK-së, nxënësit nga Drenasi vizitojnë Komisionin për AKI-në

Me veshje ushtarake dhe me emblemë të UÇK-së, nxënësit nga Drenasi vizitojnë Komisionin për AKI-në

15 vjetori i Pavarësisë së Kosovës po afrohet. Në disa shkolla të vendit janë duke u organizuar aktivitete të ndryshme, por nuk kanë munguar dhe disa të tilla edhe në Kuvendin e Kosovës. 

Reklama

Me veshje ushtarake dhe me emblemë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci” nga Pokleku i Drenasit të mërkurën vizituan Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), në Kuvendin e Kosovës.

Telegrafi përmes fotografive do të ju sjell pamje të nxënësve nga Drenasi të cilët janë pritur nga anëtarët e këtij komisioni si dhe nga kryetarja, Ganimete Musliu. /Telegrafi/

Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/
Nxënësit e shkollës fillore “Fazli Grajçevci”, nga Pokleku i Drenasit /Foto: Ridvan Slivova/

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Lajme
Arrestohen edhe dy persona në veri, shkon në tetë numri i tyre - konfiskohen edhe armë

Arrestohen edhe dy persona në veri, shkon në tetë numri i tyre - konfiskohen edhe armë

Lajme
Dhjetëra automjete të KFOR-it nisen në drejtim të Leposaviqit

Dhjetëra automjete të KFOR-it nisen në drejtim të Leposaviqit

Lajme
Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Siguri
Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Siguri
Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Lajme
Kalo në kategori