Edhe pse muaji Gusht po mbaron, ditët e ngrohta me diell dhe pushimet e verës vazhdojnë akoma.

Shtatori konsiderohet si muaj ideal për pushime për arsye se në resorte dhe hotele është më qetësi, nuk ka ngarkesa me turistë të shumtë dhe mund të shijoni çdo moment sipas dëshirës tuaj.

Agjensioni i njohur turistik Max Travel sapo ka filluar me ofertat e udhëtimeve direkte në Antalya, të cilat do të zgjasin deri në fund të muajit shtator.

Nëse keni planifikuar të shkoni në pushim gjatë kësaj periudhe atëherë mos hezitoni të zgjidhni në një nga resortet më poshtë që i ofron MAX Travel, ku përfshihen paketat më të mira turistike me çmime tejet të volitshme.

Hotelet janë me shërbim 24 orë “Ultra All Inclusive” duke filluar nga 479 Euro – për 7 netë:

Armas Prestige 5* – 479 Euro
Side Crown Serenity 5* – 499 Euro
Aqua Plaza 4* – 509 Euro
Raymar Resort 5* – 539 Euro
Alan Xafira 5* – 569 Euro
Sunmelia Beach 5* – 569 Euro
Rio Lavitas 5* – 569 Euro
Senza the Inn 5* – 599 Euro
Xoria Deluxe 5* – 599 Euro
Crystal Admiral 5* – 629 Euro

Të Përfshira:
Fluturimi direkt – Turkish Airlines
Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
Akomodimi: 7 netë
Shërbimi sipas Konceptit ULTRA AIl Inclusive
Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
Të gjitha taksat

Nisja bëhet me 30 Gusht.

Për rezervime kontaktoni:
Max Travel në Facebook
Website: Maxtravel.al
+38338754754
+38349754754
+383 49 754 754 (viber)

Artikull i sponsoruar