LAJMI I FUNDIT:

Vëmendje adhuruese të modës: Printi leopard do të jetë kudo dhe jo vetëm këtë vjeshtë

Vëmendje adhuruese të modës: Printi leopard do të jetë kudo dhe jo vetëm këtë vjeshtë

Stilistët e paralajmëruan në sfilatat Vjeshtë/Dimër 2016 se printi leopard është përfundimisht trendi i sezonit!

Reklama

Madje edhe pranverën tjetër!

Aq “in”, sa edhe Kim Kardashian, mbretëresha e veshjeve me ngjyra neutrale, e theu kodin e saj vetëm pak ditë më parë, duke veshur një pardesy të gjatë pikërisht në këtë print.

52d63932b3502ee304803bf60d8e69a3

Blogere, modele dhe të tjera fashionista duket se janë çmendur pas familjes feline, duke u fotografuar  me pardesy, pallto, fustane e çdo gjë leopard, madje të veshura edhe të gjitha përnjëherësh, siç ka bërë Kendall Jenner.

kendall-jenner-and-hailey-baldwin-style-shopping-in-beverly-hills-12-17-2015-_11

Në detaje apo të veshura kokë e këmbë, një gjë është e sigurt: Print leopard do të jetë kudo dhe jo vetëm këtë vjeshtë, por edhe pranverën e ardhshme, siç kanë vendosur stilistët më në zë.

29d91ecd68a846f2fa639b05ac9a517e

Miranda Kerr/ Giovanna Battaglia

cedbac2aa73186eb9aa784b8c9491ceb

Lily Aldridge/ Martha Hunt

Paris-Hilton-in-Leopard-Print-Dress--02

Paris Hilton

80a269f13097e88fe81abcbbabb9aba7

Helena Bordon

fall-coats-celebrity-style-19

Emma Roberts

Zendaya

Zendaya

Gwen-Stefani-pulled-leopard-print-jacket-Hollywood

Gwen Stefani

NEW YORK, NY - JANUARY 22: Jennifer Lopez is seen on January 22, 2013 in New York City. (Photo by Alo Ceballos/FilmMagic)

Jennifer Lopez

Në trend Femra

Më shumë
Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Bebes sime i djersit tepër koka, a kam arsye për shqetësim?”

Këshilla për prindër
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Kohët e fundit flokët topuz janë një zgjidhje gjithnjë e më e zakonshme dhe e shpejtë

Flokë dhe stil
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të "çmenden" shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

13 sjelljet 'e ëmbla' të një të dashuri të sëmurë

Në çift
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Kalo në kategori